Overzicht praktijken

 

Hier staan de praktijken van Haptotherapeuten (HT) en Haptonomisch Counselors (HC) die afgestudeerd zijn bij het ITH.

 

Naam Naam praktijk HT/HC Standplaats Website
Esther Molenaar Haptotherapie-Esther HT Amsterdam http://www.haptotherapie-esther.nl
Ina de Jong Haptotherapie-Amsterdam HT Amsterdam https://haptotherapie-amsterdam.nl
Marijn Brouwers Haptosite HT Amsterdam http://www.haptosite.nl
Marleen van Leeuwe Praktijk voor Haptotherapie van Leeuwe HT Arnhem https://www.haptotherapie-vanleeuwe.nl
René Arntz Haptoconsult HT Arnhem https://haptoconsult.nl
Karin van Dreumel Praktijk voor veerkracht HT Arnhem http://www.karinvandreumel.com
Esther Diaby Esther Diaby Haptonomie HT Arnhem http://www.estherdiabyhaptonomie.nl
Frans Hoendervangers Haptotherapie-Asten HT Asten http://www.haptotherapie-asten.nl
Kim Hoebergen HaptonoMe HT Asten https://haptonome.nl
Dominique Krijnen Haptotherapie Praktijk Dominique Krijnen HT Bergen op Zoom https://www.ont-moet.info/haptotherapie-dk.htm
Janneke Janssen-Corssmit Janneke Haptonomie HT Boekel http://www.jannekehaptonomie.nl
Emmy Sarton Quality Care Breda HT Breda http://www.qualitycarebreda.nl
Eline Potter Haptobron HT Delft/Zoetermeer http://www.haptobron.nl
Anneke Hoving en Muriel Povel Huis van Jonathan HT Den Bosch https://www.huisvanjonathan.nl
Johannes Veldkamp Spelenderwijs Kinderfysiotherapie HT Drachten https://www.spelenderwijskinderfysio.nl
Nathalie Katuin Kiemkracht HT Dwingeloo http://www.kiemkrachthaptotherapie.nl
Hanneke Jebbink Haptotherapie met Hanneke HT Eerbeek https://www.haptotherapiemethanneke.nl
Bart Willemse Bart Willemse Haptonomie HT Eindhoven/Middelburg http://www.bartwillemse.nl
Hanneke Klein Forza haptonomische begeleiding – haptotherapie  HT Elst http://www.praktijkforza.nl
Marlies Smeulders Haptohuis praktijk voor haptotherapie en coaching HT Helmond/Eindhoven http://www.haptohuis.com
Iet Schilder Haptotherapie Palet HT Houten http://www.haptotherapiepalet.nl
Vivienne Hogendoorn Hapto Therapeutische Praktijk en Persoonlijke begel. HT Houten/Utrecht https://hapto-utrecht.nl/
Marc van der Tas Marc van der Tas HT Kamperveen https://marcvandertas.nl/
Gina van der Plas praktijk Haptonomie Katwijk HT Katwijk http://www.haptonomiekatwijk.nl
Wendy Steevensz PureConnection Haptotherapie HT Leusden http://www.pureconnection.nl
Erik te Loo Uitzicht HT Lochem http://www.info@uitzichtlochem.nl
Jenny Heijstek Heijstek Haptotherapie HT Middelburg http://www.heijstek-haptotherapie.nl
Charlot Matthijsse HaptonomiePlus HT Nijmegen https://www.haptonomieplus.nl
Titia Baak Haptotherapie Baak HT Nijmegen http://www.haptotherapiebaak.nl
Yvonne Poels Praktijk Yvonne Poels HT Nijmegen http://www.yvonnepoels.nl
Yarah Peeters Nijmegen Haptotherapie HT Nijmegen http://nijmegenhaptotherapie.nl
Winnie Gunsing Haptotherapiecentrum HTC HT Nijmegen http://www.haptotherapiecentrum.nl
Cara Valk Haptonomie-praktijk Cara Valk HT Nijmegen http://www.haptonomie-nijmegen.com
Sascha Rulkens Sascha Rulkens – haptonomie & coaching HT Nijmegen http://www.nijmegenhaptonomie.nl 
Lianne Frericks Praktijk Wegwijs HT Nijverdal http://www.praktijk-wegwijs.nl
Madelon Sinnige Madelon Sinnige HC Oegstgeest/Zoetermeer http://www.praktijksinnige.nl
Lianne Koster Lianne Koster Praktijk voor Haptotherapie  HT Oirschot http://www.liannekoster.nl
Dominique Bessems Praktijk Dominique Bessems HT Puth http://https://praktijkdominiquebessems.nl
Gonny van Boxtel Haptotherapie Gonny van Boxtel HT Reek en Boxtel https://denhoogenreek.nl/haptotherapie
Mariëtte van Gastel Haptotherapie Samen meer jezelf HT Roosendaal http://www.samenmeerjezelf.nl
Jolanda van der Linden Jolanda van der Linden HT Rosmalen http://www.2stroom-haptonomie.nl
Manon van Dijk  Manon van Dijk  HT Rosmalen en Vught http://www.manonvandijk.nu
Geert van Hout Geert van Hout HT Utrecht http://www.houthaptonomie.nl
Marron Breugelmans Marron Breugelmans HT Velp Gld https://praktijkmarron.nl
Fleur Plug  Fleur Plug  HT Velp Gld. En Gennep http://www.koruhaptotherapie.nl
Nathalie Reijnen Praktijk voor Haptotherapie HT Velp NB http://www.haptotherapie-nathalie.nl
Céline Romijn Céline Romijn Haptonomie HT Venlo http://www.celineromijn.nl
Jolanda Barents Praktijk met hoofd en hart HT Venlo en Venray http://www.methoofdenhart.com
Ivette van der Linden Ivette van der Linden Haptonomie HT Wageningen http://www.ivettevanderlinden.nl
Marit Maas Haptonomie Marit Maas HT Wijchen https://haptonomiemaritmaas.nl
Anne Schneider Haptotherapie Wijchen HT Wijchen www.haptotherapiewijchen.nl
Frank Lageweg Praktijk Frank Lageweg HT Zeist http://franklageweg.nl
Winniefred Wellenberg Praktijk voor Haptotherapie Winniefred Wellenberg HT Zutphen http://www.winniefredhaptotherapie.nl