Overzicht praktijken

 

Hier staan de praktijken van Haptotherapeuten (HT) en Haptonomisch Counselors (HC) die afgestudeerd zijn bij het ITH.

 

Naam Naam praktijk HT/HC Standplaats Website
Esther Molenaar Haptotherapie-Esther HT Amsterdam www.haptotherapie-esther.nl
Ina de Jong Haptotherapie-Amsterdam HT Amsterdam haptotherapie-amsterdam.nl
Marijn Brouwers Haptosite HT Amsterdam www.haptosite.nl
Naomi Ehrlich Get2knowme training  & therapie HT Amsterdam www.get2knowme.nl
Marleen van Leeuwe Praktijk voor Haptotherapie van Leeuwe HT Arnhem www.haptotherapie-vanleeuwe.nl
René Arntz Haptoconsult HT Arnhem haptoconsult.nl
Karin van Dreumel Praktijk voor veerkracht HT Arnhem www.karinvandreumel.com
Esther Diaby Esther Diaby Haptonomie HT Arnhem www.estherdiabyhaptonomie.nl
Rikst Oppenhuizen Praktijk voor Haptotherapie Rikst Oppenhuizen HT Assen/Beilen www.haptotherapierikst.nl/
Frans Hoendervangers Haptotherapie-Asten HT Asten www.haptotherapie-asten.nl
Kim Hoebergen HaptonoMe HT Asten haptonome.nl
Coby Bikker Praktijk Confidentia HT Bennekom/Nijkerk www.praktijkconfidentia.nl
Dominique Krijnen Haptotherapie Praktijk Dominique Krijnen HT Bergen op Zoom www.ont-moet.info/haptotherapie-dk.htm
Janneke Janssen-Corssmit Janneke Haptonomie HT Boekel www.jannekehaptonomie.nl
Emmy Sarton Quality Care Breda HT Breda www.qualitycarebreda.nl
Eline Potter Haptobron HT Delft/Zoetermeer www.haptobron.nl
Anneke Hoving en Muriel Povel Huis van Jonathan HT Den Bosch www.huisvanjonathan.nl
Johannes Veldkamp Spelenderwijs Kinderfysiotherapie HT Drachten www.spelenderwijskinderfysio.nl
Nathalie Katuin Kiemkracht HT Dwingeloo www.kiemkrachthaptotherapie.nl
Marc Poorter MP Haptotherapie&Coaching HT Duiven www.mphc.nl
Hanneke Jebbink Haptotherapie met Hanneke HT Eerbeek www.haptotherapiemethanneke.nl
Marielle Bijker Voelkracht HT Eindhoven www.voelkracht.net/
Bart Willemse Bart Willemse Haptonomie HT Eindhoven/Middelburg www.bartwillemse.nl
Hanneke Klein Forza haptonomische begeleiding – haptotherapie  HT Elst www.praktijkforza.nl
Janette Eyck Haptotherapie Bronckhorst HT Hengelo GLD/Lochem www.haptotherapiebronckhorst.nl
Marlies Smeulders Haptohuis praktijk voor haptotherapie en coaching HT Helmond/Eindhoven www.haptohuis.com
Iet Schilder Haptotherapie Palet HT Houten www.haptotherapiepalet.nl
Vivienne Hogendoorn Hapto Therapeutische Praktijk en Persoonlijke begel. HT Houten/Utrecht hapto-utrecht.nl/
Marc van der Tas Marc van der Tas HT Kamperveen marcvandertas.nl/
Gina van der Plas Praktijk Haptonomie Katwijk HT Katwijk www.haptonomiekatwijk.nl
Peter Claessen Praktijk de Kwintessens HT Lelystad www.praktijkdekwintessens.nl
Wendy Steevensz PureConnection Haptotherapie HT Leusden www.pureconnection.nl
Erik te Loo Uitzicht HT Lochem www.info@uitzichtlochem.nl
Nicole Flapper Haptotherapie Nicole Flapper HT Meppel www.haptotherapiemeppel.nl
Jenny Heijstek Heijstek Haptotherapie HT Middelburg www.heijstek-haptotherapie.nl
Charlot Matthijsse HaptonomiePlus HT Nijmegen www.haptonomieplus.nl
Titia Baak Haptotherapie Baak HT Nijmegen www.haptotherapiebaak.nl
Yvonne Poels Praktijk Yvonne Poels HT Nijmegen www.yvonnepoels.nl
Yarah Peeters Nijmegen Haptotherapie HT Nijmegen nijmegenhaptotherapie.nl
Winnie Gunsing Haptotherapiecentrum HTC HT Nijmegen www.haptotherapiecentrum.nl
Hanneke van Hout Vlam Haptonomie HT Nijmegen www.vlamhaptonomie.nl
Annemie Schuts Haptotherapie Nijmegen- Annemie Schuts HT Nijmegen www.haptotherapie-schuts.nl
Cara Valk Haptonomie-praktijk Cara Valk HT Nijmegen www.haptonomie-nijmegen.com
Sascha Rulkens Sascha Rulkens – haptonomie & coaching HT Nijmegen www.nijmegenhaptonomie.nl 
Anja van der Goorbergh Anja vd Goorbergh Haptotherapie HT Nijmegen www.goorbergh-hapto.nl
Annemieke Jurgens Praktijk Noord HT Nijmegen -Lent www.praktijk-noord.nl
Lianne Frericks Praktijk Wegwijs HT Nijverdal www.praktijk-wegwijs.nl
Madelon Sinnige Madelon Sinnige HC Oegstgeest/Zoetermeer www.praktijksinnige.nl
Lianne Koster Lianne Koster Praktijk voor Haptotherapie  HT Oirschot www.liannekoster.nl
Dominique Bessems Praktijk Dominique Bessems HT Puth praktijkdominiquebessems.nl
Gonny van Boxtel Haptotherapie Gonny van Boxtel HT Reek en Boxtel denhoogenreek.nl/haptotherapie
Arigje den Hartog Puur Haptotherapie HT Renkum www.puurhaptotherapie.nl/
Mariëtte van Gastel Haptotherapie Samen meer jezelf HT Roosendaal www.samenmeerjezelf.nl
Jolanda van der Linden Jolanda van der Linden HT Rosmalen www.2stroom-haptonomie.nl
Manon van Dijk  Manon van Dijk  HT Rosmalen en Vught www.manonvandijk.nu
Helen van Baarle Ensense HT St, Oedenrode www.ensense.life/contact
Jovanka Calic Calic-haptotherapie HT Soest calic-haptotherapie.nl
Geert van Hout Geert van Hout HT Utrecht www.houthaptonomie.nl
Marron Breugelmans Marron Breugelmans HT Velp Gld praktijkmarron.nl
Fleur Plug  Fleur Plug  HT Velp Gld. En Gennep www.koruhaptotherapie.nl
Nathalie Reijnen Praktijk voor Haptotherapie HT Velp NB www.haptotherapie-nathalie.nl
Céline Romijn Céline Romijn Haptonomie HT Venlo www.celineromijn.nl
Jolanda Barents Praktijk met hoofd en hart HT Venlo en Venray www.methoofdenhart.com
Annabel Judels Annabel Judels HT Vlaardingen www.annabeljudels.nl
Ivette van der Linden Ivette van der Linden Haptonomie HT Wageningen www.ivettevanderlinden.nl
Anne Rodenburg Anne Rodenburg Haptotherapie HT Weert haptotherapieweert.nl
Marit Maas Haptonomie Marit Maas HT Wijchen haptonomiemaritmaas.nl
Anne Schneider Haptotherapie Wijchen HT Wijchen www.haptotherapiewijchen.nl
Frank Lageweg Praktijk Frank Lageweg HT Zeist franklageweg.nl
Winniefred Wellenberg Praktijk voor Haptotherapie Winniefred Wellenberg HT Zutphen winniefredhaptotherapie.nl